Candida a detoxikácia

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Na detoxikáciu nášho organizmu je mnoho rôznych možností. V skutočnosti je v tomto prípade najdôležitejšie očistiť našu pečeň, obličky, močový mechúr a ostatné naše orgány od rôznych toxínov. Osobitnú pozornosť musíme venovať vhodnej detoxikácii organizmu počas liečenia kandidózy, pretože v tomto prípade treba prihliadať aj na vyvolané príznaky spôsobené kolónami plesne candida, obzvlášť na začervenanie kože. (Začervenanie kože označuje, kde sú usídlené kolóny plesne candida).

Čo spôsobuje hromadenie sa toxínov v hrubom čreve?

Veľa stresu a moderný spôsob života. Ľudia sa často stravujú v podnikoch rýchleho občerstvenia, fajčia, užívajú lieky na predpis a pijú alkohol, čo značne zaťažuje hrubé črevo. Pleseň Candida sa v tomto prostredí veľmi rýchlo začne premnožovať.

Hrubé črevo je odpadová rúra nášho organizmu. Po tom čo sme získali živiny z potravy a strávili sme ich, vzniknutý odpad, skôr ako opustí náš organizmus, prechádza hrubým črevom. Avšak veľa z nás si neuvedomí, že tieto jedy, vrátane kolónií plesne Candida, sa môžu usadiť na črevnej stene a tým zvyšovať riziko vzniku nádorového ochorenia hrubého čreva. Za roky alebo desaťročia sa bez sústavnej detoxikácie organizmu môžu nahromadiť v črevách toxíny, ktoré sa neskôr dostanú naspäť do organizmu a spôsobia ťažkosti aj na iných miestach. Odpadový produkt sa spevní a usadí na stenách hrubého čreva. Prvým príznakom nahromadenia sa je, že sa cítime tlstými a ťažkými. Dôležité je vidieť aj to, že ak sa uvoľnené toxíny dostanú naspäť do krvného obehu, vyživujú aj pleseň Candida. Tie sa cez naše telo rozšíria a môžu ovplyvniť všetky jej časti. Preto je dôležité z času na čas urobiť detoxikáciu nášho organizmu.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *